Kalpten Kalbe Sıcacık Bir Hediye

  • 0

Kalpten Kalbe Sıcacık Bir Hediye

Category : BLOG

Kalpten Kalbe Sıcacık Bir Hediye
O eski zamanların aşk hikâyeleri, şarkıları, fotoğrafları hepimizi nasıl da duygulandırıyor. Bir Yeşilçam filmindeki o büyülü anlara ne zaman tanık olsak kalbimize dokunuyor. Takvim yaprakları da o eski zamanların kokusunu taşıyor. Eski bir takvim yaprağı karşımıza çıksa mutlaka duygulandıracaktır. Nostaljik takvim yaprağı hediyesi işte bu yüzden kalpten kalbe sıcacık bir hediyedir.
Aşk deyince eski zamanların sıcaklığını tattıracak duyguları arıyoruz aslında. Aşkın en güzel hali de sevgiliye kalbini sunabilmektir. Sevgiliye kalbinizi sunmak için özel bir fırsattır. Orijinal bir takvim yaprağı ile sevgilinize o eski zamanların aşklarındaki sıcaklığı hediye edebilirsiniz. Ona kalbiniz kadar sıcak unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.
Sevdiklerinize Bir Takvim Yaprağında Hediye Edin
İstediğiniz bir yıldan onun Doğum tarihli orijinal takvim yaprağını sevgilinize hediye ettiğinizde aslında ona Doğum gününü hediye etmiş olursunuz. Bu tatlı ironi sevgiliye çok anlamlı duygular yaşatır. Bir Yeşilçam filminde aşkını görmüş ve o büyülü anlara gitmiş gibi olur.
Sevgilinize bir takvim yaprağında hiç unutamayacağı bir hediye edebilirsiniz. Takvim yaprakları orijinal bir hediye fikrinin ötesinde çok özel duyguları paylaşma fırsatı sunan hediyelerdir. Hediyenin verildiği anda sevgiliyle birlikte geçmişe yolculuk etmiş olursunuz. Bu da birlikte unutamayacağınız duygular yaşamanızı sağlar. Nostaljik takvim yaprakları unutulmaz bir hediye olacaktır.


Leave a Reply

ARAMA

TAKVİM TARİHİ SORGULAMA

Sepet

INSTAGRAM’DA BİZ