MAZİDENBİRYAPRAK.COM

Biz www.mazidenbiryaprak.com olarak sizi rutin hediyelerin dışına çıkararak, çarpıcı bir hikâyenin parçası olmaya davet ediyor. Yaşanılan mutlu anıları tekrar sizlerle buluşturuyoruz . 1958 den bugüne kadar sakladığımız manevi değeri yüksek bir takvim yaprağı ile bugünü kutlayın ve sevdiklerinize ne kadar kıymetli olduklarını ispatlayın.

@mazidenbiryaprak olarak sizi rutin hediyelerin dışına çıkararak, çarpıcı bir hikâyenin parçası olmaya davet ediyor. Yaşanılan mutlu anıları tekrar sizlerle buluşturuyoruz . O takvim yaprakları değil miydi bize günleri saymayı öğreten, bekleyişimize eşlik eden ve ilkbahar yaprakları gibi yeşeren… Öyleyse yıllar öncesinin bir ilkbaharından o özel günün yaprağını sizin için neden getirmeyelim?

Doğal ve orjinal hediye arayanları,  sıradan  hediyelerden sıkılanları ve manevi değeri yüksek hediye var mı diyenleri;  geçmişten gelen hediye “maziden bir yaprak ” ile buluşturmak / tanıştırmak istiyoruz. Artık hediyeleriniz çok daha özel ve anlamlı duruma dönüşüyor. Dilediğiniz zamana ait takvim yaprağının bulunup bulunmadığını bizlere sorarak kolayca öğrenebilirsiniz. Tüm takvim yapraklarımız hiç bir işlemden geçirilmeden orjinal haliyle çeşitli sunumlarla sizlerle bir araya getirilmektedir. Belirttiğiniz tarihe ait takvim yaprakları mevcut olması durumunda sizlere kargo ile kolayca gönderebiliyoruz.