S.S.S.

MAZİDEN BİR YAPRAK / SIK SORULAN SORULAR

 

* Stokta hangi yıllara ait takvim yaprakları mevcut?

– 1957’den günümüze kadar olan tüm yılların takvimleri mevcuttur. Bazı tarihler satılmış durumdadır.

* Satışı gerçekleştirilen takvim yaprakları orijinal midir?

– Mevcut olan bütün takvimler ilgili dönemlerinde basılmıştır ve hiçbir baskı ya da fotokopi yöntemi söz konusu değildir.

*Her tarihe ait yalnızca bir adet takvim yaprağı mı mevcut?

– mazidenbiryaprak.com geniş bir arşivi bünyesinde barındırmaktadır. Bununla birlikte talebe bağlı olarak ülkenin her köşesinden orijinal takvim temini sağlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti için gayret gösterilmektedir ve siz değerli müşterilerimizin ilgili tarihe ulaşmanız için hızlı davranması faydalı olacaktır.

* Kargomun ortalama teslimat süresi nedir?

– Gün içinde saat 14:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Teslimat süresi bulunduğunuz lokasyona bağlı olarak değişkenlik gösterse de maksimum süre 3 iş günüdür.

* Siparişimin ulaşamaması durumunda nasıl bir çözüme başvurabilirim?

– İlgili kargo firması, siparişinizi belirtmiş olduğunuz adrese teslim etmektedir. Adresinizde bulunamamanız durumunda, kargonuzun ilgili şubede bekletilme süresi 3 gündür. Bu süre sonunda alınmayan kargolar, tarafımıza iade edilir. Bu aşamada müşteri hizmetlerimizi arayarak bir defaya mahsus olmak üzere kargonuzun aynı adrese gönderimi talep etme hakkınız vardır.

* Adreste bulunmamam durumunda başka birine teslimat yapılabilir mi?

– Belirttiğiniz teslimat adresinde kargonuzu teslim alabilecek ikinci bir kişi varsa, siparişinizi oluşturma aşamasında ”Siparişi teslim alacak olan kişi” kısmına not düşmeniz yeterlidir.

 

*Yurtdışına sipariş sağlama seçeneğiniz mevcut mu?

– Geçmişten en özel anı olarak kopup gelen hediyeniz için sınır tanımıyoruz. mazidenbiryaprak.com olarak yurtdışına da gönderim sağlıyoruz. PTT kargo ile gönderim yapılmaktadır ve siparişinize bağlı olarak ekstra kargo bedeli değişkenlik gösterebilmektedir.

*Sipariş vereceğim ürünlerin bedeline KDV dahil midir?

– mazidenbiryaprak.com üzerinden satışı gerçekleştirilen tüm ürünlerin fiyatına KDV dahildir.


ARAMA

TAKVİM TARİHİ SORGULAMA

Sepet

INSTAGRAM’DA BİZ